خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

سرویس وتعمیرات تخصصی کولرگازی تراست در کرج

                         

                     

           

   

         

         

  یکی از مهمترین عواملی که موجب طول عمر کمپرسور و صرفه جویی در مصرف برق و تشخیص عیوب سیستم میشود، تنظیم مقدار سوپرهیت و سابکولینگ دستگاه توسط شیر انبساط میباشد.
  تنظیم سوپرهیت
  مقدار سوپرهیت با تنظیم شیر انبساط قابل تغییر است و معمولا بایستی مقدار سوپرهیت بین عدد 5 تا 8 درجه سانتی گراد تنظبم شود تا مایع مبرد کاملا سوپرهیت شده و بصورت گاز از اواپراتور وارد کمپرسور شود زیرا مایع غیر قابل تراکم بوده و با ورود به سیلندر کمپرسورهای رفت و برگشتی موجب شکستگی سوپاپ ها و آسیب جدی به کمپرسور میشود.
  روش تنظیم شیر انبساط
  این شیر دارای یک پیچ تنظیم دستی میباشد که اگر آن را به راست(موافق چرخش عقربه های ساعت) بچرخانیم شیر در وضعیت باز قرار گرفته و موجب میشود تا مبرد بیشتری وارد اواپراتور گردد و چرخش جهت عکس عقربه های ساعت موجب بسته شدن شیر انبساط میشود. باید توجه داشت که در هنگام تنظیم شیر در هر مرحله بایستی پیچ شیر انبساط را یک چهارم دور بچرخانیم و به مدت حداقل سه ساعت صبر کنیم تا تاثیر تنظیم را ارزیابی نماییم و سپس در صورت لزوم به تنظیمات بعدی ادامه دهیم.

  بــــوران تـهویه کــرج

  بـوران تهویه کرج با کادری مجرب ونیروهای متخصص ودوره دیده با سابقه ای درخشان آماده همکاری وخدمات رسانی در زمینه؛ فروش- نصب - تعمیرات - انواع سیستم های برودتی ؛چیلر- مینی چیلر-پکیج های برودتی -کولرگازی های ایستاده 3فاز- اسپیلت - داکت اسپیلت- ولوله گذاری اسپیلت برای ساختمان های در حال ساخت در خدمت شما عزیزان می باشد

  www.buran-co.ir

  09126652791-09193188188


  این مطلب تا کنون 35 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : تنظیم ,موجب ,انبساط ,اسپیلت ,ساعت ,میشود ,
  سرویس وتعمیرات تخصصی کولرگازی تراست در کرج

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر